Modlitwa o dar pracy

Dobry Ojcze, Ty powiedziałeś, by człowiek czynił sobie ziemię poddaną. Znasz moje serce, znasz moje pragnienia, znasz potrzeby moje i moich najbliższych. Widzisz, że jestem bez pracy, że ta sytuacja mnie przytłacza, że stwarza konflikty i kolejne problemy. Tobie chcę dać moje zdolności, chęci do pracy i zdrowie. Pokieruj moim losem, dobry Ojcze, abym znalazł godną pracę, która pozwoli mi zdobyć środki konieczne do utrzymania rodziny.

Święty Jan Paweł II mówił, że "praca ludzka jest uczestnictwem w dziele Boga i winna przenikać także do zwykłych, codziennych zajęć. Mężczyźni bowiem i kobiety, którzy zdobywają środki na utrzymanie własne i rodziny, tak wykonują swoje przedsięwzięcia, by należycie służyć społeczeństwu, mogą słusznie uważać, że swoją pracą rozwijają dzieło Stwórcy, zaradzają potrzebom swoich braci i osobistym wkładem przyczyniają się do tego, by w historii spełniał się zamysł Boży".

Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, papieża wrażliwego na potrzeby innych, proszę Cię, Boże, o dar pracy, aby moje talenty nie były zmarnowane, a moja rodzina nie cierpiała niedostatku. Naszą przyszłość zawierzam Tobie. Amen.

W: Modlitewnik za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, Rafael, Kraków 2014.

38 komentarzy:

 1. Anonimowy18.7.14

  Pomoz nam Ojcze Sw. bo trace nadzieje . Ojcze dziekuje Ci za wzszystkie laski udzielone mi i mojej rodzinie. JEZU UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy23.7.14

  Ojcze Święty proszę Cię o błogosławieństwo w znalezieniu pracy... Wstawiaj się za mną przed obliczem Naszego Pana. Amen

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy24.7.14

  Ojcze Swiety, ktory walczyles o godnosc kazdego czlowieka, prosze Cie o wstawiennictwo w mojej prosbie abym znalazla prace gdzie nie bede wykorzystywana lub zeby zmienilo sie to co jest zle w moim obecnym miejscu pracy. Modle sie do Ciebie codziennie i wierze ze mnie nie zawiedziesz. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16.8.14

  Tyle ludzi szuka pracy, cierpi, błądzi, traci nadzieje. A Ci którzy ja maja, często nie mogą utrzymać swoich rodzin. Ja też tak mam. Proszę zatem dla siebie i innych, którzy na co dzień upokorzeni są swoją sytuacja, nie maja na rachunki i życie , aby Ojciec Swiety uprosił nam łaski, abyśmy mogli odetchnąć i znaleźć pracę, wśród dobrych i życzliwych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10.9.14

  Proszę Cię Ojcze Święty abym wreszcie miał pracę, abym wreszcie ja znalazł, dostał i cieszył się z tego, że pracuje ,zarabiam i mogę utrzymać rodzinę.Ojcze Św. proszę Cię pomóż mi bo jest mi ciężko i moim bliskim. Ojcze Św. błogosław błagam Cię o pomoc!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy7.10.14

  Ojcze Swiety, blagam Cie wstawiaj sie za mna, gdyz trace nadzieje... tak bardzo pragne znalesc prace, zarobic uczciwie pieniadze nie wyjezdzajac z kraju i nie opuszczajac schorowanych rodzicow, maz juz ponad rok przebywa zagranica starajac sie zarobic na utrzymanie, splate kredytow kosztem naszej rozlaki. Dzieci tesknia za tata, nawet we snie go wolaja, a ja staram sie byc silna, ale czuje jak slabne bedac z tym wszystkim sama. Serce rozdarte, z jednej strony bardzo chcialabym zebysmy byli razem, z drugiej cierpie na mysl o zostawieniu rodzicow.
  Prosze cie o twoje wstawiennictwo w mojej intencji. Dopomoz mi Ojcze

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy12.10.14

  ŚW.JANIE PAWLE II,PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO U BOGA ,ABY MÓJ BRAT ZNALAZŁ PRACĘ,ŻEBY NIE TRACIŁ NADZIEI I WYSZEDŁ Z PROBEMÓW FINANSOWYCH.DOPOMÓŻ OJCZE ŚW.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy30.11.14

  Sw. Janie Pawel ll, tak bardzo pragne Ci podziekowac za dar mojej pracy! Przed ponad poltorej roku po przerwie macierzynskiej szukalam nowej pracy. Pomodlilam sie wtedy do naszego ukochanego Swietego i... znalazlam nowa prace, w ktorej czuje sie bardzo dobrze! Dziekuje Ci z calego serca Sw. Janie Pawle 2 za uproszenie tej laski u Pana Boga!

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy25.1.15

  Ojcze Święty wstaw się za mną u Pana Boga, abym znalazła dobrą pracę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy16.3.15

  Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo za syna, aby otrzymał prace, o którą się stara.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy8.6.15

  ojcze sw.wstaw sie do boga za nasza rodzina upros dar pracy dla mojego meza dla mnie mojej siostry, syna mojej znajomej.Laske zgody,przebaczenia i wzajemnej milosci i blogosl.dla naszych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy8.6.15

  ojcze sw.wstaw sie do boga za nasza rodzina upros dar pracy dla mojego meza dla mnie mojej siostry, syna mojej znajomej.Laske zgody,przebaczenia i wzajemnej milosci i blogosl.dla naszych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy8.6.15

  ojcze sw.wstaw sie do boga za nasza rodzina upros dar pracy dla mojego meza dla mnie mojej siostry, syna mojej znajomej.Laske zgody,przebaczenia i wzajemnej milosci i blogosl.dla naszych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy24.6.15

  Ojcze sw blagam o wstawiennictwo do boga o dar prcy dla mioch synow iwzajemnej milosci

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy28.6.15

  Ojcze Św. dopomóż mi znaleźć uczciwą prace za godne pieniądze. Odsuń ode mnie strach i zwątpienie. Daj siłę do życia. Amen

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy28.6.15

  Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, bym znalazła szybko stałą i dobrą pracę.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy9.7.15

  Ojcze Święty błagam Ciebie o wstawiennictwo do Boga o pracę dla mojej córki Joasi.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy28.7.15

  OJCZE SWIETY, tak bardzo Cie prosze o dobra prace,ktora pomoze mojej rodzinie wyjsc z zadluzenia i sprawi, ze maz szybciej wroci z zagranicy do domu,do dzieci ktore za nim placza, do mnie. Blagam cie Ojcze Swiety,wypros u Boga potrzebne dla nas laski,gdyz trace nadzieje,jestem zrozpaczona i bezradna. W Tobie ostatnia nadzieja. Daj mi sile to wszystko przetrwac,dzieci tak bardzo potrzebuja miec tate w domu,w Polsce. DOPOMOZ MOJEJ RODZINIE! POBLOGOSLAW ! UWOLNIJ NAS OD TRGO FATUM CO NA NAS CIAZY I NAS ROZDZIELA!

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy20.8.15

  Drogi nasz Ojcze i rodaku zawsze mnie wysluchiwales,prosze Cie o wstawiennictwo dla mnie w znalezieniu dobrej i stalej pracy tu na obczyznie. Obym nie musiala daleko do niej dojerzedzac i dziekuje za kazde blogoslawienstwa.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy3.9.15

  PROSZE CIE sW jANIE PAWLE II WSTAW SIE ZA NASZYM SYNEM U MILOSIERNEGO BOGA O DAR PRACY DLA NASZEGO SYNA ABY NIE ZOSTAL BEZ SRODKOW DO ZYCIA A NAUKA KTORA SOBIE OBECNIE TAK CENI I PODCHODI DO NIEJ Z WIELKA LASKA OD PANA BOGA ZEBY NIE POSZLA NA MARNE I ZEBY DOSTAL PRACE UFAM BOGU ZE DOSTANIE PRACE ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy6.9.15

  PROSZE CIE JANIE PAWLE II O DAR PRACY DLA NASZEGO SYN DOPOMOZ MU ZNALEZC PRACE BY MOGL UTRZYMAC TA PIEKNA RODZINE TY WIESZ JAKA BO WSZYSTKO WIDZISZ Z NIEBA NIE CHCE BY GO NAWIEDZALY ZLE MYSLI ODDAL JE OD NIEGO UFAM TOBIE ZAWSZE BYLES WRAZLIWY NA BRAK PRACY DLA MLODYCH LUDZI

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy9.9.15

  Ojcze Święty, proszę Cię wstaw się za mną i uproś mi u Chrystusa dar dobrej pracy. Pracy, która da mi satysfakcję i nada sens mojemu życiu. Amen

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy29.9.15

  Ojcze Święty proszę pomóż mi tak jak wtedy kiedy urodził się Karolek, muszę mieć pracę która pozwoli mi utrzymać moją rodzinę, i za moją rodzinę dzięki Bogu.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy4.10.15

  Ojcze Święty proszę pomóż mi swoim wstawiennictwem abym znalazła pracę która da mi satysfakcje i godziwe zarobki z których będę mogła spokojnie się utrzywać.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy10.10.15

  Ojcze swiety Janie Pawle 2 wstaf się za mną u Boga milosiernego aby mnie opuściła ta pustka jaka.mam w sercu nie mam już siły tak bardzo chce kochać i być kochana całe życie jestem sama tak mi się poukładane ale wiem ze dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.ojcze święt. Módl się za mną i nie zostawiaj mnie samej na tym łez padole

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy11.10.15

  Ojcze św. pomóż mojemu mężowi w znalezieniu pracy. Błagam

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy12.10.15

  Kochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u ukochanego Jezusa Chrystusa o łaskę pracy dla mojego syna, która da mu sens i radość życia .Amen

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy13.10.15

  Kochany Ojcze Święty , błagam Cię o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego w sprawie pracy dla mojego syna o którą się ubiega . Proszę spraw aby moje serce przestało się smucić a synowi praca ta dała sens życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy17.10.15

  Ojcze Świety prosze o wstawiennictwo u Najświętszej Maryji Panny i Jezusa Chrystusa o znalezienie pracy która pomogłaby mi w zaspokojeniu potrzeb moich i mojej rodziny.Panie znasz mnie i wiesz czego potrzebuję.Dziękuję.Iwona

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy3.12.15

  Boze, Ojcze Swiety prosze Cie bardzo o wstawiennictwo za Mnie. Jest mi ciezko odnalezc sie w nowym kraju, bez rodziny i przyjaciol. Daj mi sile abym sprostala wszystkim niepowodzeniom. Wierze mocno ze wszystko jest w rekach Boga. Pomoz mi w znalezieniu pracy i odnalezienia sie w nowym kraju. Ciezko mi na sercu, niewiem czy byl to dobry wybor. Daj mi sile abym sprostala nowym wyzwaniom, bym znalazla prace i sens zycia.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy11.1.16

  Ojcze Święty proszę Cię o wstawiennictwo za mnie - proszę o pojednanie z moim Przyjacielem P. aby nasza przyjaźń przetrwała, abyśmy zaczęli budować od nowa naszą przyjaźń, która otworzy przed Nami drogę do "czegoś" poważniejszego, abyśmy mogli być razem, żyć jako małżeństwo. Proszę o szczęście, zdrowie i upragnioną tak dłuuugo już wyczekiwaną pracę...

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy1.4.16

  Ojcze Sw prosze wstww sie za naszym synem u Pana Boga zeby dostal prace a jego talenty ktore ma nie zostały zmarnowane i jego nauka w tak ciezkich warunkach OJCZE OPIEKUNIE RODZIN PROSZE WYSŁUCHAJ MOJEJ PROSBY

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy2.4.16

  Św. JPII proszę:
  1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla mojej
  mamy Marianny i brata Roberta.
  2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej mojego brata Roberta.
  3. O utrzymanie się w pracy, abym miał pracę od września 2016r.
  4. O światło Ducha Św. dla Małgorzaty.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy18.4.16

  Ojcze Święty proszę Cię o otrzymanie dobrej pracy

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy23.4.16

  Ojcze Święty,proszę pomóż tym którzy potrzebuja pomocy.Twej modlitwie polecam także moja rodzinę,bliższa i dalszą.Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy17.5.16

  Ojcze Święty proszę Cię o tę pracę. Wstaw się za mnie u Boga, wyproś mi łaskę, wejrzyj na mnie, jestem grzesznikiem, chcę być dobrym człowiekiem, proszę o tą pracę, będę do końca moich dni szerzył dzieło Twej mocy. Proszę Cię.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy19.5.16

  Ojcze Swiety pomoz mojemu synowi Adamowi żeby wreszcie znalazł prace może wreszcie zalozylby rodzine jego dziewczyna tez szuka lepiej płatnej pracy ,pomoz im a może wreszcie doczekam się wnukow.Dziekuje za wysłuchanie.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy27.6.20

  Ojcze Święty proszę o pomoc w znalezieniu pracy mojemu synowiDaj mu wiare i nadzieję oraz siłę i wytrwałość a nade wszystko proszę o zdrowie...

  OdpowiedzUsuń