Słowa św. Jana Pawła II w formie wiadomości SMS


Fundacja "Być Bardziej" i serwis MobilnaParafia.pl udostępniają darmową usługę SMS "Drogowskazy JP2". Projekt rozpocznie się w dniu kanonizacji papieża, 27 kwietnia.
Zainteresowani w każdy poniedziałek i piątek rano będą otrzymywać darmowe wiadomości.
Cykl składa się z 25 krótkich myśli papieża, przygotowanych przez Fundację "Być Bardziej" i zrealizowanych przez "Mobilną Parafię". Ich celem jest duchowe wzmocnienie i wsparcie dla odbiorcy. Jak informują organizatorzy, niektóre z komunikatów są wesołe i doskonale nastrajają na pozostałą część dnia.

Aby otrzymywać wiadomości ze słowami papieża należy wejść na stronę DrogowskazyJP2.mprofi.pl lub wysłać SMS aktywujący o treści TAK.DROGOWSKAZY na numer 664 400 100. W tym ostatnim przypadku użytkownik ponosi koszt jak za pojedynczy zwykły SMS wg stawki swojego operatora.

Fundacja "Być Bardziej" prowadzi także projekt Drogowskazy św. Jana Pawła II w serwisie drogowskazyjp2.pl, gdzie od kilku lat każdy zapisany otrzymuje krótką perełkę z nauczania Ojca Świętego.

Celem Fundacji „Być Bardziej” jest troska o rozwój i byt drugiego człowieka, zwłaszcza tego, który jest wykluczony w społeczeństwie przez ubóstwo, bezdomność czy różnego rodzaju patologie. Swoje projekty opiera na haśle: rozumieć i pomagać.

MobilnaParafia.pl to serwis kierowany do proboszczów, liderów wspólnot parafialnych którzy widzą i rozumieją potrzebę efektywnego komunikowania się z grupami odbiorców. Jedną z funkcji dostępnych w ramach MobilnaParafia.pl jest moduł "Mobilny Kurs", za pomocą którego zrealizowane zostały "Drogowskazy JP2". MobilnaParafia.pl korzysta z technologicznej platformy komunikacyjnej Mprofi.pl firmy MATERNA Communications Sp. z o.o.
am / Warszawa
--
Katolicka Agencja Informacyjna
Data wydania: 24 kwietnia 2014